SRBIN NAJBOLJI SPORTISTA SVETA? Novak Đoković pred najvećim krunisanjem
Srpski teniser Novak Đoković mogao bi uskoro da bude proglašen za najboljeg sportistu sveta.
Foto: Profimedia
Nole, koji je tokom 2023. godine osvojio tri grend slema i završni masters, sada je nominovan za prestižnu nagradu Laureus, koju dobija najbolji sportista sveta u prethodnoj godini.
U konkurenciji su još i napadač Mančester sitija Erling Holand, šampion F1 Maks Ferštapen, atletičari Armand Duplantis i Noa Lajls i osvajač Zlatne lopte, fudbaler Lionel Mesi.
Mesi je poslednji osvajač priznanja za 2022. godinu. Novak je Laureus nagradu osvajao čak četiri puta.
Bonus video POSLE 7 GODINA PENZIJE Ana Ivanović se vratila tenisu - Nadalova sestra poslala poziv
SRPSKI DUO ČINI ČUDA: Nikolić i Jović u komšiluku nastavljaju put ka evropskom trofeju
FUDBABLERI Celja u četvrtak uveče na stadionu "Z'dežele" dočekuju atinski AEK u prvom meču osmine finala Lige konferencije (21.00). Slovenački šampion pokušaće da se po drui put zaredom nađe među osam najboljih u ovom takmičenju, dok grčki predstavnik želi da odlične nastupe u Superligi upotpuni identičnim rezultatom u Evropi.
12. 03. 2026. u 06:30
KARLOS ALKARAZ RAZBIO NOVAKA! Đoković ne može da dođe sebi! "Ja sam u fazonu - ŠTA SE OVDE DEŠAVA?!"
Najnovije vesti iz tenisa tiču se ATP turnira u Indijan Velsu, na koji je sa velikim ambicijama stigao i Novak Đoković.
11. 03. 2026. u 20:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)