BEKER PORUČIO NOVAKU: Primi vakcinu ili ćeš sam sebe eliminisati iz trke za GOAT
BORIS Beker moli Novaka Đokovića da se vakciniše jer će time povećati svoje šanse da ostane upamćen kao najbolji teniser sveta svih vremena.
Foto AP
Nemac je od 2013. do 2016. trenirao Novaka koji je u tom periodu osvojio po dva Vimbldona i Ozi opena, odnosno po jedan Rolan garos i Ju-Es open.
- Novaka gledam kao člana porodice. Jasno je da pravi veliku grešku, praktično sam sebe zaustavlja u pohodu na titulu najboljeg tenisera u istoriji. Nisam mogao da razgovaram sa njim, ali moja poruka je da se vakciniše, mada ne verujem da će me poslušati. Novak ima jaku volju, ali može da se desi da se okrene iza sebe za deceniju i shvati da je napravio veliku grešku u trci za GOAT.
Preporučujemo
KAJSEDO + PALMER = DOBITNA KOMBINACIJA? Ubitačni dvojac predvodi Čelsu na teškom gostovanju u Ligi šampiona
ATALANTA i Čelsi ulaze u šesti meč Lige šampiona sa identičnim učinkom (10 bodova), ali i sa različitim raspoloženjem uoči direktnog sudara u Bergamu. "Plavci" imaju bolju gol-razliku i trenutno drže mesto u top 8, dok je domaćinu ovo idealna prilika da ih pretekne i zauzmu poziciju koja direktno vodi u osminu finala.
09. 12. 2025. u 07:00
HRVATSKA U ŠOKU: Evo šta su "grobari" iz Beograda uradili Bed blu bojsima, navijačima FK Dinamo Zagreb! (FOTO)
Dok Hrvatska još priča o tamošnjem derbiju, u kome su se sastali Dinamo Zagreb i Hajduk Split, kao nova tema tamošnjoj javnosti nametnula se - vest iz Srbije.
09. 12. 2025. u 20:50
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (6)