"BOMBA" JE EKSPLODIRALA U LOS ANĐELESU: Luka Dončić potpisao novi ugovor sa Lejkersima
Slovenački košarkaš Luka Dončić je produžio saradnju sa Los Anđeles Lejkersima.
Foto: Profimedia
Dončić je stavio paraf na ugovor vredan 165 miliona dolara za tri sezone.
Lejkersi su sačekali prvi dan kada su mogli da mu ponude ugovor (2. avgust) i odmah su to učinili.
- Upravo sam potpisao produženje ugovora sa Lejkersima. Uzbuđen sam što ću nastaviti da radim na dovođenju šampionskih titula u Los Anđeles i što ću učiniti ponosnim celu Lejker naciju. Zahvalan sam Lejkersima - napisao je slovenački reprezentativac.
Kako je Šarms Čaranija istakao, u pitanju je trogodišnji produžetak saradnje, težak 165 miliona dolara.
Istakao je i da će pet miliona donirati za razvoj mladih sportista.
- Danas sam se obavezao da ću donirati pet miliona dolara kako bih pomogao 77 mladih sportista širom sveta da prate svoje snove, baš kao što sam i ja nekada. Košarka mi je dala sve, i srećan sam što mogu da uzvratim i podržim sledeću generaciju.
Luka je na 28 utakmica u dresu Lejkersa beležio 28,2 poena, 8,1 skok, 7,5 asistencija i 1,6 ukradenu loptu u proseku za 35 minuta na parketu.
BONUS VIDEO: Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
"MORAMO DA BUDEMO SPREMNI..." Srđan Blagojević pred meč Partizan - Radnički 1923
02. 08. 2025. u 17:21
OVO NIKO NIJE OČEKIVAO... Evo ko je favorit na utakmici Partizan - Hibernijan
02. 08. 2025. u 13:18
FSS SRBIJE KAZNIO PARTIZAN: Crno-beli moraju da plate i ne smeju ovo da ponove, inače…
01. 08. 2025. u 20:21
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
HOLAND PROTIV KEJNA: Gol-mašine u borbi za polufinale Svetskog prvenstva!
Erling Holand i Hari Kejn predvodiće svoje reprezentacije u jednom od najatraktivnijih četvrtfinala Svetskog prvenstva 2026, gde će se u Majamiju na "Hard rok stadionu" sastati Norveška i Engleska (23.00).
11. 07. 2026. u 07:00
PARTIZAN DOBIO PONUDU KOJA SE NE ODBIJA?! Milioni stižu u Humsku za Ugrešića
Srpski fudbaler, Ognjen Ugrešić, uskoro bi mogao da pređe iz Partizana u Bolonju.
09. 07. 2026. u 17:21
MURINjO NEĆE DA ĆUTI: "Sramota, ovo je pljačka - usred bela dana! Zašto samo Argentini? Fudbal zaslužuje bolje..."
FUDBALERI Argentine posle nestvarnog preokreta eliminisali su Egipat u osmini finala Svetskog prvenstva.
08. 07. 2026. u 18:20
Komentari (0)