BEZ PROMAŠAJA! Partizanov centar očarao u Letnjoj ligi (VIDEO)

15. 07. 2022. u 10:31

SJANI srpski centar za samo 16 minuta provedenih na parketu stigao je do dabl-dabl učinka sinoć.

БЕЗ ПРОМАШАЈА! Партизанов центар очарао у Летњој лиги (ВИДЕО)

Košarkaš Partizana Balša Koprivica odigrao je najbolji meč u dresu Detroit pistonsa u ovogodišnjoj NBA Letnjoj ligi.

U prethodnim utakmicama nije dobijao značajnu minutažu, a na dva susreta protiv Portlanda i Indijane ukupno je sakupio 16 minuta, dok protiv Vašington vizardsa nije ni kročio na teren.

Prošle noći dobio je šansu, a centar Partizana je to iskoristio. On je u porazu od Klivlenda sa 82:79 zabeležio 10 poena i 10 skokova, uz učinak bez promašaja.

Crnogorski centar Marko Simonović bio je među najboljim igračima Čikaga u pobedi nad Šarlotom rezultatom 89:73, pošto je ubacio 17 poena uz 13 skokova i četiri asistencije za nešto manje od 27 minuta na parketu.