BOGDANOVIĆ ODLIČAN: Poraz Atlante, Embidovih 40 poena

09. 06. 2021. u 08:57

KOŠARKAŠI Filadelfija Seventisiksersa su rezultatom 118:102 pobedili Atlanta Hokse.

БОГДАНОВИЋ ОДЛИЧАН: Пораз Атланте, Ембидових 40 поена

Filadelfija je uspela da izjednači u seriji u noći između utorka i srede i sada se serija seli u Atlantu, gde se u noći između petka i subote u Stejt Farm Centru igra 3. meč.

Bogdan Bogdanović je odigrao solidnu utakmicu, postigao je 14 poena (6 od 16 iz igre) uz 7 skokova, 2 asistencije i 1 ukradenu loptu.

Najbolji je bio Džoel Embid koji je ubacio 40 poena, 13 skokova, 2 asistencije, 2 ukradene, dok je Tobajas Heris imao 22 poena, Set Kari 21, a Šejk Milton 14.

Interesantno je i to da je na poluvremenu Atlanta sa klupe imala doprinos od 32 poena, dok je Filadelfija bila na 0!

Što se tiče Hoksa, osim Bogdanovića sa 14 poena istakao se Danilo Galinari koji je ubacio 21 poen, toliko je imao i Tre Jang uz 11 asistencija, 20 je imao Hurter, a 10 Kapela.