FRANCUZI STIGLI DO PRVE POBEDE: Embape promašio penal

28. 03. 2021. u 17:04

ŠAMPION sveta, selekcija Francuske, stigla je do prve pobede u kvalifikacijama za Mundijal. Trikolori su sa 2:0 slavili na gostovanju u Kazahstanu.

ФРАНЦУЗИ СТИГЛИ ДО ПРВЕ ПОБЕДЕ: Ембапе промашио пенал

Strelci su bili Usman Dembele u19. minutu i fudbaler domaćih Malji koji je je u 44. minutu zatresao sopstvenu mrežu nakon kornera koji je izveo Grizman.

Mogli su izabranici didijea Dešana i do ubedljivijeg trijumfa, da embape nije promašio penal u 75. minutu, tačnije obranio mu je golman domaćih, 40-godišnji Aleksandr Mokin.

Francuska je u prvom kolu neprijatno iznenadila odigravši samo 1:1 protiv Ukrajine. Kazahstan je u prvom kolu bio slobodan. Večeras se sastaju Ukrajina i Finska, dok je Bosna i Herregovina nakon remije protiv finske (2:29 slobodna u ovom kolu.