MIHAJLOVIĆ IZLAZI NA PODIJUM: Siniša i Arijana učetvuju u čuvenoj emisiji "Ples sa zvezdama"
SINIŠA Mihajlović za jedno veče pozdraviće se sa svojim omiljenim fudbalom, skinuće odeću fudbalskog trenera Bolonje, napustiti klupu o elegantno obučen preseliti se u studio Rai1 i zaplesati sutra uveče sa svojom voljenom suprugom Arijanom Rapaćoni jedan strastveni tango na podijumu čuvene emisije "Ples sa zvezdama"...
Foto: Printskrin
Ne pamtimo toliku medijsku promociju tog događaja u samo nekoliko sati kada se saznalo da će Siniša biti gost emisije "Ples sa zvezdama" u prostoru rezervisanom za "plesača za jedno veče", valjda ne postoji medij koji tu vest niije objavio ili prokomentarisao na istinski lep načiin.
Kao i uvek žiri emisije će glasati za kvalitet plesa a bodovi koje osvoji gost u plesu za jedno veče bivaju dodeljeni jednom plesnom paru učesniku takmičenja po odluci žirija. Alii sutra uveče ima jedno ALI, glavni protagonista žirija, ona koja će oceniti vrednost plesa, ne retko i dajući zamerke ili komplimente ličnostima u takmičenju, jeste čuvena novinarka Selvađa Lukareli koja inače čini tim sudija ove emisije.
Naime, Lukarelii svojevremeno nije imala mnogo respekta za Mihajlovića, naprotiv veoma ga je kritikovala, zbog načina na koji je proveo odmor na Sardiniji u vreme korona virusa, jer su mediji bili preplavljeni snimcima malog fudbala u kojem gde je igrao i Siniša sa slavnim ličnostima na odmoru, ne poštujući distancu kao bezbednosnu meru protiv Kovida, a nakon čega se ispostavilo da je rezultirao i pozitivan na korona virus.
Lukareli ima obrazloženje za to jer kaže imala je svest najpre o poruci koju je takva poznata lilčnost poslala naciji ali i o opasnosti po Mihajlovića takvim opuštanjem nakon teške borbe koju je izvojevao sa leukemijom gde je bio podvrgnut i hemioterapiji.
Siniša nije preplašen naravno jednim tangom, komenatarišu brojni medeiji, navikao je na izazove i u svetu fudbala i u borbi sa opakom bolešću, iako su on i supruga imali istinski samo koji sat vremena za probe plesa u toj veoma gledanoij i popularnoj emisiji Prvog kanala Italijanske televizije.
Preporučujemo
SKANDAL O KOME PRIČA CELA ZEMLjA: Siniša Mihajlović u programu uživo zapanjio celu Italiju!
30. 09. 2020. u 15:09 >> 15:16
EMOTIVNA ISPOVEST SINIŠE MIHAJLOVIĆA: Da tog dana, 25. avgusta, nisam bio tamo, umro bih
19. 09. 2020. u 11:21
DRAMA DOSTIŽE VRHUNAC: Vinisijus i Prestijani u centru pažnje pred revanš, Real brani gol prednosti na "Bernabeu"
MESTO u osmini finala Lige šampiona biće rešeno u Madridu, gde Real dočekuje Benfiku posle pobede od 1:0 u Lisabonu. Gol odluke u prvom meču postigao je Vinisijus, ali rezultat nije bio jedina tema večeri – duel je obeležio incident i prekid zbog navodnog rasističkog ispada Prestijanija prema Vinisijus, što je dodatno podiglo tenziju pred revanš.
25. 02. 2026. u 06:27
CEO SVET SE SMEJE HRVATIMA: Zbog ovoga je odložena fudbalska utakmica! (FOTO)
Najnovije vesti iz Hrvatske su takve da se ceo svet smeje.
24. 02. 2026. u 19:55
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (0)