TUGA NA "MARAKANI": Preminuo dugogodišnji operativac Crvene zvezde
NEKADAŠNjI fudbaler i operativac Crvene zvezde i Voždovca, Zoran Perić, preminuo je u 74. godini života.
Foto: N. Skenderija
Perić je svoju karijeru počeo u Crvenoj zvezdi, prošao je sve mlađe selekcije kluba i zabeležio tri zvanične utakmice za seniorski tim.
Potom je igrao za Metalurg iz Smedereva, Geleniku, Teteks iz Tetova, Voždovac, odakle je otišao u Holandiju, gde je igrao za Dortdeht.
Nakon završetka karijere nosio je dres Budućnosti iz Peći i Sinđelića iz Beograda, gde je i završio karijeru.
Perić je i po završetku karijere ostao u fudbalu, pa je bio sportski direktor Voždovca, a bio je i operativac Zvezde godinama zadužen za doček i ispraćaj sudija i službenih lica posle utakmica.
BONUS VIDEO: SPEKTAKL U NOVOM PAZARU: Predstavljen Adem Ljajić
Preporučujemo
"NAVIKAO SAM NA BOL": Jokić otvorio dušu i zabrinuo navijače Denvera (VIDEO)
30. 03. 2024. u 08:08
JOKIĆ BLISTAO I POVREĐEN: Denver izgubio prvo mesto, velika drama na Zapadu (VIDEO)
30. 03. 2024. u 05:17 >> 08:16
SPEKTAKL U MADRIDU: Real želi da ostane u trci za titulu, Atletiko da mu uništi šampionske snove
JEDAN od najvećih derbija svetskog fudbala igra se večeras od 21.00 na "Santijago Bernabeu" gde će Real Madrid dočekati Atletiko u meču koji može imati ogroman uticaj na rasplet šampionske trke u La Ligi.
22. 03. 2026. u 07:30
CEO SVET IM SE SMEJE: Urnebesan snimak iz Hrvatske širi se planetom brže od bilo čega (VIDEO)
Hrvatska je danas u centru pažnje ljubitelja fudbala.
21. 03. 2026. u 19:44
Šta je zapravo reaktor Dimona, najstrože čuvani izraelski objekat - gde svega ima, a Izraelci sve strogo kriju? (FOTO)
U balističkom raketnom napadu na Dimonu, grad na jugu Izraela, povređeno je 47 ljudi, koji su zaposleni u bolnici. Većina povreda je uzrokovana šrapnelima, prema izraelskoj službi za hitne slučajeve Magen David Adom. Dimona se nalazi oko 13 kilometara od nuklearnog istraživačkog centra Negev.
21. 03. 2026. u 21:44 >> 22:08
Komentari (0)