ĆAVI ODLAZI IZ BARSELONE? Španski stručnjak ide iz kluba ukoliko se situacija ne popravi
Nekadašnji igrač a sada trener Barselone Ćavi Ernandes mogao bi da napusti katalonski klub na kraju sezone.
FOTO: AP/Tanjug
Barselona zaostaje za Đironom i Realom osam, odnosno sedam bodova i trenutno su daleko od titule u španskom prvenstvu, a juče su uspeli da ispadnu i iz Kupa kralja pošto ih je Atletiko Bilbao savladao nakon produžetaka.
Katalonci još uvek ipak imaju šansu za trofej ove sezone, i to Lige šampiona, pošto su prošli grupnu fazu kao prvoplasirana ekipa. U 1/16 finala ih očekuje duel sa Portom.
Ćavi je istakao da ukoliko se situacija ne popravi, napušta "kormilo".
- Ako se ne popravimo do kraja sezone, moraću da odem. Znam gde sam. U Barseloni je potrebno da osvajate titule ili ste u riziku - rekao je Ćavi.
On veruje da projekat sa mladim igračima donosi perspektivu.
- Ubeđen sam da naš projekat, koji će nositi vrhunski mladi igrači, ima perspektivu - zaključio je Španac.
BONUS VIDEO: Oni su naš ponos! Posle Đokovića, Jokiću uručeno značajno priznanje
Preporučujemo
''MOGU DA GA MRZE ILI VOLE, ALI ON JE NAJVEĆI!'' Kakve reči Amerikanca o Novaku Đokoviću
25. 01. 2024. u 12:34
KAKO ĆE DANAS IZGLEDATI PARTIZAN? Crno-beli sezonu nastavljaju bez čoveka koji je sastavio ovaj tim
KOŠARKAŠI Partizana će u 14. kolu Evrolige ugostiti Bajern Minhen.
04. 12. 2025. u 08:39
PARTIZAN NAŠAO TRENERA? Pablo Laso stiže u Humsku...
LEGENDARNI španski trener Pablo Laso prvi je kandidat za klupu Partizana, prenosi "Sportal".
04. 12. 2025. u 19:46
ĐAK NASMEJAO SRBIJU: Evo kako je na kontrolnom odgovorio na pitanje o nazivu naše HIMNE: "Detetu bih dao DESETKU"
GREŠKE iz školskih svezaka ponekad umeju da izmame najšire osmehe, što potvrđuje i situacija u kojoj se našao jedan mališana iz Srbije. Sve je počelo kada je njegova mama na internetu podelila njegove odgovore sa kontrolnog zadatka iz predmeta Svet oko nas. Jedan od njih oduševio je korisnike društvenih mreža.
05. 12. 2025. u 11:27
Komentari (0)