PRIPREMA ZA JU-ES OPEN: Novak Đoković učestvuje na mastersu u Sinsinatiju
NAJBOLjI srpski teniser Novak Đoković potvrdio je ovog četvrtka da će igrati na predstojećem masters turniru u Sinsinatiju.
AP Photo/Kin Cheung
Trenutno 5. na ATP listi je posle polufinala na Vimbldonu odlučio da propusti masters u Montrealu pa će na pomenutom turniru iz serije 1000 imati poslednju proveru pred Ju-Es open.
- Vraćam se na ovo takmičenje prvi put od 2023. godine kada sam odigrao verovatno jedno od najboljih finala na mastersima u mojoj karijeri. Jedva čekam da igram pred svima vama i da vidim navijače širom sveta koji će biti tamo prisutni. Vidimo se uskoro - rekao je Đoković za Instagram stranicu mastersa u Sinsinatiju.
Pored Novaka, na spisku učesnika za ovaj masters su i Janik Siner, Karlos Alkaraz i Aleksandar Zverev.
Srpski teniser je poslednji put igrao u Sinsinatiju 2023. godine, kada je u finalu pobedio Alkaraza sa 2:1 u setovima posle gotovo četiri sata igre.
Novak Đoković je tri puta u karijeri osvojio teniski turnir u Ohaju - 2018, 2020. i 2023. godine.
Masters u Sinsinatiju igraće se od 13. do 23. avgusta za nagradni fond od 9.415.725 dolara.
BONUS VIDEO: BEOGRAD NA NOGAMA: Ovako se na ulicama slavilo olimpijsko zlato Novaka Đokovića
Preporučujemo
CEO REGION U ŠOKU! Bivši kapiten Dinamo Zagreba potpisuje za srpski klub
30. 07. 2026. u 10:04 >> 11:25
KAO GROM IZ VEDRA NEBA! Ženi se Kristijano Ronaldo, a spisak gostiju je neverovatan
30. 07. 2026. u 10:40
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
SRPSKI DUO NAPADA LIGU ŠAMPIONA: Nikoliću i Joviću neće biti lako da u Sofiji osiguraju pozitivan rezultat
LEVSKI i AEK ove večeri na "Naciolanom stadionu Vasil Levski" (21.00) otvaraju plej-of Lige šampiona, a domaćin u prvi meč ulazi sa velikim samopouzdanjem. Bugarski šampion ne zna za poraz u svim takmičenjima još od maja, dok AEK traži način da prekine osmogodišnje čekanje na povratak u grupnu, odnosno ligašku fazu elitnog evropskog takmičenja.
18. 08. 2026. u 07:30
BLAMAŽA PARTIZANA SE NASTAVLjA! Kakav šamar pred Hetafe, Ovo se u Humskoj nije desilo 57 godina!
Fudbaleri Partizana poraženi su od Radničkog 1923 iz Kragujevca rezultatom 0:1 (0:1) u petom kolu Superlige Srbije.
16. 08. 2026. u 22:55
KRVAVA SVADBA: Umro posle tuče u Vadovicama, izgubio svest nakon što ga je policija savladala - nije bio pozvan na veselje
PREMA saopštenju policije, 38-godišnjak se pojavio na svadbi iako nije bio pozvan, ali je bio gost hotela u kojem je proslava održavana.
17. 08. 2026. u 17:00
Komentari (0)