NEKI NOVI "ORLOVI": Piksijeva superligaška Srbija srušila SAD
Fudbalska reprezentacija Srbije pobedila je danas selekciju SAD sa 2:1, u prijateljskoj utakmici u Los Anđelesu.
Foto Tanjug
Domaća selekcija povela je golom Brendona Vaskesa u 29. minutu, a izjednačio je Luka Ilić iz slobodnog udarca u 43. minutu.
Pobedu Srbiji doneo je Veljko Simić pogotkom u 46. minutu.
Selekcija Srbije sastavljena je od igrača iz domaćeg šampionata i debitovalo je 14 fudbalera, dok su za selekciju SAD debitovala osmorica.
To je bila prva utakmica za obe ekipe posle Svetskog prvenstva u Kataru.
Takođe, to je bila prva utakmica reprezentacije Srbije protiv SAD posle 2017. godine i duela u San Dijegu koji je završen bez pogodaka.
BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
Preporučujemo
ORLOVI OSETILI ZEMLjOTRES U LOS ANĐELESU! "Vibriralo je nekoliko sekundi"
25. 01. 2023. u 12:49 >> 13:10
NAŠI PREDLOZI: "Tip" - tiket za ponedeljak
ZA početak nove radne nedelje smo vam spremili sledeće predloge.
26. 01. 2026. u 07:00
OTKRIVENO! Evo zašto Dušan Mandić i Miloš Ćuk nisu bili na prijemu kod predsednika Aleksandra Vučića posle Evropskog prvenstva u vaterpolu!
Srbija i Mađarska odigrale su uzbudljivo finale Evropskog prvenstva u vaterpolu 2026. u Beogradu, a po završetku te utakmice i titule koja je pripala "delfinima", za njih je priejm organizovao srpski predsednik, Aleksandar Vučić. Na tom prijemu nije bilo dvojice zlatnih vaterpolista.
26. 01. 2026. u 19:49
DEVALVIRALA JE JUTARNjI Kolega oštro o Jovani: "Imam problem što radi na nacionalnoj televiziji"
VODITELj Ognjen Nestorović bez ulepšavanja i zadrške progovorio je o svom odnosu sa Jovanom Jeremić, koleginicom koja danas radi u medijskoj kući u kojoj je on nekada gradio svoju novinarsku i voditeljsku karijeru.
25. 01. 2026. u 20:42
Komentari (2)