NEVEROVATAN DERBI U ATINI: Danski sudija u fokusu, gol odluke pao u 103. minutu (VIDEO)

06. 11. 2022. u 21:52

FUDBALERI Panatinaikosa i Olimpijakosa odigrali su uzbudljiv duel, a on je rešen u samoj završnici. Nakon 0:0 na poluvremenu, rezultat je nakon 103 minuta bio 1:1.

НЕВЕРОВАТАН ДЕРБИ У АТИНИ: Дански судија у фокусу, гол одлуке пао у 103. минуту (ВИДЕО)

Olimpijakos je prvi došao do vođstva, a nedostajalo je domaćinu malo sreće da na kraju slavi. Andražu Šopraru poništena su dva gola, prvi zbog ofsajda saigrača, drugi zbog njegovog aktiviranja u nedozvoljenoj poziciji.

Gosti su do vođstva došli u 84. minutu, strelac je bio Pep Bil.

U centru pažnje našao se danski arbitar Jakob Kehlet, koji je po mišljenju igrača Olimpijakosa neopravdano, dosudio penal nakon što je rezervista Zelenih Fotis Joanidis pao pored defanzivca gostiju Pepa.

Lopta je napuštala kazneni prostor, a Španac je podigao ruke, što je rival znalački iskoristio i na iskustvo dobio penal.

Pod ogromnim pritiskom našao se Danac, sve se odigravalo na ivici šesnaesterca, nekoliko minuta trajale su konsultacije s VAR sobom, a onda je i definitivno pokazao na belu tačku.

PAO ostaje neporažen sa 10 pobeda i remijem posle 11 mečeva, dok je Olimpijakos treći sa 10 bodova manje.

BONUS: NAJAKTUELNIJI VIDEO SNIMCI