ŠTA BI OVO? Gol iz auta sa svoje polovine! Pogledajte kako je legendarni Podolski u 37. godini pokazao magiju u nogama (VIDEO)

05. 11. 2022. u 22:01

FORMA je prolazna, a klasa večna - izreka je koja je još jedom potvrđena. Potvrdio ju je Lukas Podolski, koji je postigao novi gol u Poljskoj, ovaj put na sjajan način, sa svoje polovine.

ШТА БИ ОВО? Гол из аута са своје половине! Погледајте како је легендарни Подолски у 37. години показао магију у ногама (ВИДЕО)

U okviru 16. kola poljskog nacionalnog šampiona Gornik je na gostovanju kod Pogona slavio sa 1:4.

Palužek je u petom minutu doveo goste u vođstvo, da bi u 42. izjednačio Zahović.

Okunuki donosi novu prednost Gorniku u 53. minuti, tri minuta kasnije odlaze i na velikih 1:3 i rešavaju pitanje pobednika.

A onda, kao šlag na tortu stiže gol Lukasa Podolskog u 73. minutu koji je oduševio sve na stadionu.

Naime, 37-godišnji njemački fudbaler uzeo je loptu na svojoj polovini, uočio je da je protivnički golman daleko od svog gola i šutirao.

Bila je to pozicija skoro "iz auta" pa je samim tim bilo još teže pogoditi, ali Podolski je učinio skoro pa nemoguće i poslao tele-dirigovanu loptu u mrežu svog rivala.

Podolski kao vino - što stariji to bolji. Ovo mu je bio četvrti gol u poslednje četiri utakmice za Gornik.

BONUS: NAJAKTUELNIJI VIDEO SNIMCI