POZNATO KOLIKO ĆE PAVKOV ODSUSTVOVATI: Napadač Zvezde spreman za Proleter?
MILAN PAVKOV je obeležio Zvezdinu prolećnu premijeru prvim od tri gola Čukaričkom ali i povredom zbog koje je samo dva minuta kasnije moro da napusti teren.
Foto: M. Vukadinović
Srećom, sudar sa Ndijaom nije ostavio ozbiljnije posledice, što je već posle utakmice potvrdio i trener Dejan Stanković.
Kako saznaje MaxBet sport u pitanju je rasekotina na celu, koja je ušivena na klinici. Napadaču je za uspomenu ostalo nekoliko kopči ali će za oporavak biti dovoljno nekoliko dana.
Ako bude po planu i proceni lekarske ekipe može da se očekuje da za naredni prvenstveni meč sa Proleterom iz Novog Sada, koji je na programu u subotu na stadionu “Karađorđe”. Zvezdu već u sredu, na stadionu “Rajko Mitić” očekuje odloženi meč osmine finala Kupa Srbije, protiv Radničkog iz Niša.
BONUS VIDEO - Pavkov krvave glave napustio teren
Preporučujemo
RASPAD SISTEMA U JUNAJTEDU Ne pomažu zvezde, treći meč "đavola" bez pobede
12. 02. 2022. u 20:09
POBEDA NA STARTU PROLEĆA: Rikardo i Urošević za plus osam crno-belih (VIDEO/FOTO)
12. 02. 2022. u 13:47
SPEKTAKL U MADRIDU: Real želi da ostane u trci za titulu, Atletiko da mu uništi šampionske snove
JEDAN od najvećih derbija svetskog fudbala igra se večeras od 21.00 na "Santijago Bernabeu" gde će Real Madrid dočekati Atletiko u meču koji može imati ogroman uticaj na rasplet šampionske trke u La Ligi.
22. 03. 2026. u 07:30
CEO SVET IM SE SMEJE: Urnebesan snimak iz Hrvatske širi se planetom brže od bilo čega (VIDEO)
Hrvatska je danas u centru pažnje ljubitelja fudbala.
21. 03. 2026. u 19:44
MILEO AUTO-PUTEM: Policajci bili u čudu kad su videli KO je za volanom (VIDEO/FOTO)
KADA su zbog spore vožnje na auto-putu zaustavili automobil marke Dodž, policajci iz Ogdena u američkoj saveznoj državi Juta, pomislili su da je vozaču pozlilo.
22. 03. 2026. u 22:25
Komentari (0)