KVALIFIKACIJE ZA LE: Omonija iznenadila Antverpen, Mladenović do remija u Pragu

19. 08. 2021. u 21:08

TIM Omonije koji navijači Crvene zvezde ne pamte po dobrom, mogao bi sada da napravi podvig i protiv Antverpena.

КВАЛИФИКАЦИЈЕ ЗА ЛЕ: Омонија изненадила Антверпен, Младеновић до ремија у Прагу

Belgijanci nisu opravdali ulogu favorita na Kipru i ekipa iz Nikozije na revanš plej-ofa otišla sa dva gola prednosti, 4:2 (1:1).

Poveli su gosti, ali je izjednačujući pogodak bio uvod u potpuni preokret.

Kakulis je u nastavku duela doneo vođstvo kiparskom timu, Loizu drugim golom povisio na 3:1, a posle buđenja Antverpena, konačan rezultat postavio Atiemven.

Legija je dva puta imala vođstvo u Pragu, ali je Slavija do odmora uspela da dođe do izjednačenja.

Bez pobednika je završen i meč u Danskoj. Galatasaraj je vodio od sredine prvog poluvremena, Randers se početkom drugog dela izborio za remi. Filip Mladenović je u timu iz Varšave odigrao ceo meč.