ORLOVI PUTUJU U JAPAN: Piksi na svom terenu
02. 06. 2021. u 21:10
KOLIKO je Dragan Stojković poznat u Srbiji i šta znači fudbalerima kojima je pre nekoliko meseci postao selektor svima je jasno. Međutim, šta ovaj čovek znači fudbalskom Japanu, "orlovi" će imati priliku da vide čim slete u Kobe.
Povezane vesti
Gotovo je! Piksi dobio ponudu koja se ne odbija, poznato gde nastavlja karijeru
DRAGAN Stojković Piksi se uskoro vraća na posao!
29. 04. 2026. u 09:40
Ceo stadion zagrmeo Piksijevo ime: Bivši selektor Srbije dočekan kao nikad pre! (VIDEO)
Nisu mu zaboravili zasluge koje je ostavio rezultatima.
19. 04. 2026. u 13:41
Najnovije iz rubrike
OSTANAK U PARTIZANU ILI...? Dvejn Vašington bi mogao u Bajern
Košarkaš Partizana, Dvejn Vašington, karijeru bi mogao da nastavi u Minhenu u ekipi Bajerna.
15. 05. 2026. u 15:05
NOVI MAJKL OLISE?! Bajern dovodi još jednog fudbalera iz Premijer lige
Engleski reprezentativac i fudbaler Njukasla, Entoni Gordon, uskoro bi mogao da postane igrač Bajern Minhena.
15. 05. 2026. u 14:46
"POSLE ODGLEDANE UTAKMICE, SHVATIO SAM..." Tanjga se izvinio sudiji Pavlu Iliću!
Trener fudbalera Vojvodine Miroslav Tanjga uputio je danas javno izvinjenje sudiji Pavlu Iliću zbog izgovorenih reči posle finala Kupa Srbije kad je rekao da su "lale" bile potkradane od prvog minuta utakmice.
15. 05. 2026. u 14:28
NA POBEDU I U VESPREMU: Rukometaši veruju da u revanš meču baraža za Svetsko prvenstvo u Nemačkoj mogu da nadmudre Mađare
POBEDI se u "zube ne gleda". Rukometaši ne kriju da bi pre prvog meča baraža za SP od 13. do 31.januara u Nemačkoj u Nišu potpisali da savladaju Mađare sa dva gola razlike. Zato previše ne žale što nisu sačuvali plus sedam, već su okrenti revanšu u nedelju (17.30) u Vespremu, gde obećavaju borbu da poslednjeg daha.
15. 05. 2026. u 14:03
NAKON SKORO DVE DECENIJE: Odlazi živa legenda Premijer lige
Irski fudbaler Šejmus Kolman saopštio je danas da napušta Everton na kraju sezone, posle 17 godina provedenih u redovima "karamela".
15. 05. 2026. u 13:48
Komentari (0)