MOŽDA ĆEMO SE DRUŽITI NEGDE MEĐU ZVEZDAMA: Milica Milša se emotivno oprostila od Tike Arsića
PRIJATELjSTVO glumačke veličine Tihomira Tike Arsića i glumice Milice Milše datira od njenih devojačkih dana, kada se još bavila manekenstvom.
Foto: Instagram/Milica Milša
Dobro je poznato da je Tika svoju koleginicu čak upoznao sa njenim budućim suprugom, Žarkom Jokanovićem, a taj brak važi za jedan od stabilnijih na javnoj sceni.
Milica se u razgovoru za Kurir televiziju prisetila saradnje i druženja sa Tihomirom Arsićem i kratko poručila:
- Tuga je što se druženje na ovoj planeti završilo, ali možda ćemo se družiti negde drugde među zvezdama.
(Kurir)
Preporučujemo
IVANA ŽIGON O ODLASKU PRIJATELjA U KOLEGE: Tika se radovao što će ponovo zaigrati
08. 12. 2020. u 17:39
SAHRANA TIKE ARSIĆA U SUBOTU: Poslednji oproštaj u Aleji zaslužnih građana!
08. 12. 2020. u 15:56
ODLAZAK VELIKOG ROGOŽINA: Po čemu će publika pamtiti glumca Tihomira Tiku Arsića
07. 12. 2020. u 23:02
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
DRAMA NA NEBU: Ruski avioni izbacili uređaje blizu britanskog nosača aviona, hitno dignuti F-35
VELIKA Britanija presrela je dva ruska aviona nakon što je premestila nosač aviona ka Arktičkom krugu radi podrške misijama NATO.
06. 07. 2026. u 09:38
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (0)