SLAVICA ĆUKTERAŠ SE OGLASILA IZ BOLNICE: Pogledajte šta je iscrpljena i umorna pevačica poručila (FOTO)
PEVAČICA Slavica Ćukteraš se oglasila na Instagramu pa se pohvalila kako je prvu noć provela bez temperature.
Foto: Instagram
Ona se trenutno nalazi u bolnici. Sve ovo ju je zadesilo samo dve nedelje nakon što je objavila da se izborila sa koronom. Kako su joj lekari rekli, sada ima težak oblik gnojne angine.
- Hvala bolnici koja je uspela za dve noći i tri dana da me stavi na noge, spusti CRP koji je bio 125, temperaturu koja je išla do 40, sa njihovim timom stručnjaka, mirne glave kući.Ostalo je još sutra da primim intravenozno dve doze „longacefa“ i da se gnojna angina smiri - napisala je.
Podsetimo, pevačica Slavica Ćukteraš nedavno se borila sa korona virusom, a javnost je obavestila da je, posle tri nedelje, konačno bila negativna na isti.
Foto: Instagram
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
"STIGLI SRPSKI HULIGANI!" Austrijska policija plaši građane po ulicama Graca zbog navijača Zvezde
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč austrijska policija je uradila nešto nesvakidašnje.
11. 12. 2025. u 16:15
Komentari (1)