TVITER UGASIO 373 NALOGA: Ruski nalozi podrivali veru u NATO, SAD i EU
KOMPANIJA Tviter saopštila je danas da je ugasila 373 naloga koji su povezani sa Rusijom, Jermenijom i Iranom, jer su kršili pravila ove društvene mreže o manipulaciji podacima.
Foto logo
Kompanija je ukinula 238 naloga koji su bili aktivni u Iranu i kršili su još neka pravila Tvitera, preneo je Rojters.
Iz San Franciska, sedišta ove društvene mreže, poručili su da je 100 naloga povezanih sa Rusijom uklonjeno zbog pisanja tekstova koji podrivaju veru u NATO i ciljaju SAD i Evropsku uniju.
Još 35 naloga vezanih za Jermeniju je ugašeno, jer su, prema rečima ove kompanije, napravljeni da bi ciljali Azerbejdžan.
"Tih 373 naloga su zauvek izbrisani sa Tvitera zbog kršenja naših pravila o manipulaciji", poručila je američka kompanija.
Preporučujemo
ŠOK U AMERICI: Bil Gejts stao na Trampovu stranu povodom veoma važnog pitanja! (VIDEO)
18. 02. 2021. u 18:09
"NADAMO SE DA ĆE OSTATI U SKLADIŠTU" Hrvatski ministar u panici zbog najnovijih raketa: Vučićeva Srbija i snaga naše vojske jedina tema!
SRBIJA predsednika Aleksandra Vučića i snaga naše vojske, koja je Vučićevim zalaganjem podignuta iz pepela, jedina je tema u Hrvatskoj!
10. 03. 2026. u 18:10
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (4)