PONOVO LETE VARNICE: Bajden isprozivao Trampa - "To nam ne odgovara..."
PREDSEDNIK SAD Džozef Bajden kritikovao je republikanskog rivala i bivšeg predsednika SAD Donalda Trampa da ima "mračnu viziju" o Americi i rekao da se raduje povratku kampanji sledeće nedelje i pobedi na izborima u novembru.
Foto: EPA
- Mračna vizija Donalda Trampa za budućnost nam ne odgovara kao Amerikancima. Zajedno, kao stranka i kao država, možemo i pobedićemo ga na izborima - naveo je Bajden u saopštenju, preneo je Rojters.
On je istakao u saopštenju posle Republikanske nacionalne konvencije, da se raduje povratku kampanji sledeće nedelje kako bi nastavio da razotkriva pretnju plana Donalda Trampa za Projekat 2025.
(Tanjug)
BONUS VIDEO: OKRŠAJ U CRVENOM MORU: Huti napali tanker sa naftom
Preporučujemo
MOŽE LI AMERIKA DA "BRANI TAJVAN OD KINE": Tramp misli da ne, i u pravu je
19. 07. 2024. u 18:33
SADA JE SVE JASNO: Kremlj otkrio po čemu se Tramp izdvaja od ostalih predsednika SAD
19. 07. 2024. u 13:40
ORBAN BRUTALNO ISKREN: Na Trampa i Fica pucano zbog njihovih antiratnih stavova
19. 07. 2024. u 13:17
ZAŠTO BLOKADERI HOĆE DA UBIJU VUČIĆA? Nešić i Vučićević o monstruoznim planovima (VIDEO)
BLOKADERI hoće da ubiju predsednika Aleksandra Vučića zato što im smeta Srbija kakva jeste i zato što su svesni da ni za 100 godina ne mogu da urade ono što Vučić uradi za dva dana, ističu glavna urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić i predsednica Asocijacije novinara Srbije (ANS) Ivana Vučićević.
26. 02. 2026. u 11:01
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
JOŠ MU SE BORE ZA ŽIVOT: Simptomi bolesti zbog koje je hospitalizovan Dačić - početak je "veoma običan"
MINISTAR unutrašnjih poslova Ivica Dačić juče je u teškom zdravstvenom stanju hitno smešten u bolnicu i priključen na aparate.
26. 02. 2026. u 16:26
Komentari (0)