KULEBA NA VEZI SA BLINKENOM: O čemu su pričali američki i ukrajinski zvaničnik uoči NATO samita
MINISTAR inostranih poslova Ukrajine Dmitro Kuleba izjavio je danas da je razgovarao telefonski sa američkim državnim sekretarom Entonijem Blinkenom uoči samita NATO-a u Viljnusu.
Foto: Printskrin/Jutjub/ UkraineMFA
- Imao sam produktivan razgovor sa državnim sekretarom Blinkenom uoči Viljnusa. Ostalo je 48 sati i radimo na tome da njegove konačne odluke budu od koristi za sve: Ukrajinu, NATO i globalnu bezbednost - napisao je Kuleba na Tviteru.
Kuleba je naveo da je zahvalio Blinkenu na novom paketu američke vojne pomoći Ukrajini, prenele su RIA Novosti. Samit NATO-a biće održan od 11. do 12. jula.
Savetnik Bele kuće za nacionalnu bezbednost Džejk Salivan rekao je prethodno da Ukrajina neće postati članica NATO-a na predstojećem samitu Alijanse u Viljnusu.
BONUS VIDEO: „Timski rad je ključan“ - Ruski vojnici izvode borbene vežbe na poligonima blizu linije fronta
Preporučujemo
MOŽE DOĆI DO KATASTROFE: Ove stvari NIKAKO ne držite u kolima po velikoj vrućini
09. 07. 2023. u 15:40
MVP, MVP! Jokića dočekale ovacije na raftingu u Republici Srpskoj (VIDEO)
09. 07. 2023. u 11:29
"TEK ĆETE VIDETI NA VIDOVDAN ŠTA IMAMO DA POKAŽEMO" Vučić: Samo su nam jednu raketu videli, pola sveta okrenuše naopačke
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić tokom posete Kuli istakao je da će na Vidovdan vojska pokazati novo naoružanje.
26. 03. 2026. u 15:56
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
Snimci Hane Ikodinović zapalili internet - vreli kadrovi (VIDEO)
STARIJA ćerka "novosadske barbike" i proslavljenog vaterpoliste Danila Dače Ikodinovića, Hana Ikodinović, izrasla je u pravu lepoticu i već odavno joj tepaju da je "najleša ćerka poznatih roditelja u Srbiji".
26. 03. 2026. u 21:36 >> 21:50
Komentari (0)