NOVE MERE OD PONOĆI U HRVATSKOJ: Evo pod kojim uslovima možete ući u zemlju
HRVATSKA je danas donela nove epidemiološke mere koje se odnose na zabranu treniranja u zatvorenom, osim za vrhunske sportiste, o ograničenom radu dečjih igraonica u zatvorenom i privremena odluka o zabrani prelaska granice.
Foto: S. Kostić
Nove mere stupaju na snagu u ponoć i važiće do 15. aprila, s tim da u hodu mogu biti menjane.
Kako je saopšteno na konferenciji za novinare, od sutra će za ulazak u Hrvatsku biti potrebne potvrde o negativnom antigenskom testu ili potvrda o vakcinaciji, odnosno preležanom kovidu koje će važiti najduže 180 dana.
Izuzetak su deca do sedam godina.
A s obziom na restriktivne mere u susedstvu u Hrvatskoj ne očekuju povećani priliv ljudi.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
BANjA SELTERS ULAZI U KOVID SISTEM: Najkasnije u petak će primati zaražene pacijente
30. 03. 2021. u 10:58
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"SUPRUGA GA DRŽALA 5 MINUTA ZA NOGE DA NE BI ISPAO" Novi detalji drame državljanina Srbije na letu Rajanera
DRAMATIČNE trenutke doživeli su u petak ujutru putnici na letu kompanije Rajaner sa aerodroma „Makedonija“ u Solunu za Minhen, kada je pukao prozor, a vazdušna struja povukla jednog putnika napolje. On je u poslednjem trenutku spasen zahvaljujući supruzi, koja je sedela pored njega i zadržala ga, piše Prototema.
10. 07. 2026. u 12:18
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIČ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
JEZIV SNIMAK! Kobra i piton u borbi na život i smrt - poznato koji reptil je izašao kao pobednik (VIDEO)
VOZAČI na Tajlandu naišli su na nesvakidašnji prizor pored puta. Snimili su borbu na život i smrt dva reptila, tačnije borbu pitona i kraljevske kobre.
08. 07. 2026. u 17:19
Komentari (0)