ZEMLJOTRES U BOSNI I HERCEGOVINI: Tresli se prozori i vrata, osetilo se i u Dalmaciji
U BOSNI i Hercegovini jutros u 08.09 sati zabeležen je zemljotres jačine 3,1 stepen po Rihteru.
Foto: Tviter
Potres je imao epicentar kod Bosanskog Grahova, prenose mediji u BiH.
Prema navodim hrvatskog portal Index.hr, zemljotres se osetio i u Dalmaciji.
- Probudio nas je poprilično jak udarac, tresli su se zidovi i ormari i onda je lagano ljuljalo par sekundi. Nimalo ugodan osećaj - napisao je čitalac portala iz Kaštela.
Bosansko Grahovo se nalazi oko 80 kilometara od Splita.
Preporučujemo
"VI STE ČOVEK U OČAJNOM POLOŽAJU" Orban uputio brutalnu poruku Zelenskom: Svako će dobiti ono što zaslužuje
MAĐARSKI premijer Viktor Orban uputio je poruku ukrajinskom predsedniku Vladimiru Zelenskom na društvenoj mreži Iks u kojoj navodi da mu se čini da "nećemo moći da dođemo do razumevanja".
22. 01. 2026. u 17:27
TRAMP SAOPŠTIO UDARNU VEST O GRENLANDU U DAVOSU
PREDSEDNIK SAD Donald Tramp rekao je da neće koristiti silu protiv Grenlanda.
21. 01. 2026. u 15:13
KOLINDA SKOČILA U LEDENO MORE: "Vidi se da iz aviona da je AI" - mnogi ne veruju njenom snimku sa Antartika (VIDEO)
BIVŠA predsednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović skočila je u ledeno more na Antartiku, a snimak tog skoka objavila je na svom nalogu na društvenoj mreži Instagram.
22. 01. 2026. u 10:10
Komentari (0)