HOROR U KIČEVU: Otac nasmrt pretukao ćerku (2) - umrla na drugi dan Božića

Марко Колашинац
Marko Kolašinac

11. 01. 2024. u 13:36

JUČE su u Ulici maršala Tita u Kičevu, u Severnoj Makedoniji, policijski službenici lišili slobode F. D. (30) iz Kičeva zbog sumnje da je nasmrt pretukao ćerku (2), saopštio je SVR Ohrid.

ХОРОР У КИЧЕВУ: Отац насмрт претукао ћерку (2) - умрла на други дан Божића

Foto: Profimedia/Ilustracija

- On se sumnjiči da je 18. 12. 2023. godine u porodičnoj kući u Kičevu naneo teške telesne povrede svojoj dvogodišnjoj ćerki, koja je odvezena na lečenje u Opštu bolnicu u Kičevu, a potom u Klinički centar u Skoplju. Umrla je 8. januara. U koordinaciji sa javnim tužiocem, protiv F. D. biće podneta odgovarajuća prijava - stoji u saopštenju, a prenosi makedonski "24info".

Lokalni policijski službenici su meštanina Kičeva uhapsili u koordinaciji sa javnim tužiocem i protiv njega će biti podneta odgovarajuća prijava, piše u saopštenju MUP-a Severne Makedonije.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News

Komentari (0)

NIKOLA JOKIĆ ZAPANJIO HRVATE! Ne mogu da veruju šta je Srbin upravo uradio, odmah su ga stavili na naslovne strane