"JEDINI IZLAZ" NA TRI KONTINENTA: Film srpskog reditelja Darka Nikolića premijerno u SAD, Španiji i Južnoj Koreji
FILM "Jedini izlaz", debitantsko ostvarenje reditelja Darka Nikolića, čiju produkciju potpisuju "Telekom Srbija" i kuća "Stanković & sinovi" biće premijerno prikazan na tržištima Sjedinjenih Američkih Država, Španije i Južne Koreje.
Foto Promo
Tako će ovaj psihološki triler "obići" tri kontinenta, biti dostupan milionima filmofila, a za njegovu internacionalnu distribuciju zaslužna je kompanija Fizz-e-motion iz Beča.
- Činjenica da se međunarodni distributeri sve češće interesuju za ostvarenja u produkciji "Telekoma Srbija" potvrđuje da pravimo izuzetno zanimljiv i kvalitetan sadržaj na koji smo svi ponosni. Ovakva priznanja motivišu nas da i u narednom periodu nastavimo da pomeramo granice i osvajamo nova filmska tržišta širom sveta - rekao je, tim povodom, generalni direktor "Telekoma Srbija" Vladimir Lučić.
"Jedini izlaz" je psihološki triler čija je radnja smeštena u glavnom gradu Srbije. Šest godina nakon što joj je muž, čuveni beogradski advokat, stradao u požaru, Ana Kolar (Anđelka Prpić) dobija informacije, koje dovode u pitanje sve što je mislila da zna o tragediji, ali i o svojoj porodici. Paralelno, iznenadna smrt najboljeg druga njegove ćerke, uvlači inspektora Dejana Štrpca (Ljubomir Bandović) u lanac zločina, koji počinje misteroznim nestankom mlade advokatice od pre šest godina. Dvoje junaka započinju zajedničku potragu za istinom...
Preporučujemo
INTERVJU Anđelka Prpić: Glumica otkrila koji deo serije "Jedini izlaz" iščekuje
08. 05. 2021. u 20:30
ANĐELKA PRPIĆ O SERIJI "JEDINI IZLAZ": Ana Kolar nije zaslužila takav život
01. 05. 2021. u 23:27
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
"STIGLI SRPSKI HULIGANI!" Austrijska policija plaši građane po ulicama Graca zbog navijača Zvezde
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč austrijska policija je uradila nešto nesvakidašnje.
11. 12. 2025. u 16:15
Komentari (0)