OGLASILA SE POLICIJA: Kako je došlo do sukoba u Pirotu - Za Marokancem se traga
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Pirotu intenzivno tragaju za državljaninom Maroka koji se sumnjiči da je noćas, oko 1.20 časova, na uglu ulica Knjaza Miloša i Slavonske nožem povredio četrdesettrogodišnjeg i tridesettrogodišnjeg muškarca, obojica iz Pirota, nakon što su oni, prethodno, napali njega i trojicu njegovih sunarodnika i zadali im više udaraca.
V.Ć.
Policija je odmah po prijavi izašla na lice mesta i izvršila uviđaj, a četrdesettrogodišnjaku i tridesettrogodišnjaku konstatovane su lake telesne povrede.
O događaju je obavešteno Osnovno javno tužilaštvo u Pirotu koje je delo kvalifikovalo kao laka telesna povreda.
Policija je identifikovala osumnjičenog državljanina Maroka i za njim se intenzivno traga, navedeno je u zvaničnom saopštenju.
BONUS VIDEO:
KOMŠIJE U ŠOKU POSLE UBISTVA U MLADENOVCU: Dušan bio izvanredan čovek i sjajan majstor
Preporučujemo
(UZNEMIRUJUĆI SNIMAK) Pogledajte trenutak sudara na auto-putu Miloš Veliki
03. 09. 2023. u 19:50
NESREĆA NA PUTU IZMEĐU ĆUPRIJE I PARAĆINA: Stradala jedna osoba (FOTO)
03. 09. 2023. u 17:48
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
"STIGLI SRPSKI HULIGANI!" Austrijska policija plaši građane po ulicama Graca zbog navijača Zvezde
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč austrijska policija je uradila nešto nesvakidašnje.
11. 12. 2025. u 16:15
Komentari (0)