TEŠKA SAOBRAĆAJNA NEZGODA: Auto sleteo s puta, dvoje povređenih
10. 09. 2025. u 15:13
Policijskoj upravi u Surdulici, jutros oko 6:40, prijavljeno je da je došlo do saobraćajne nezgode na putu drugog reda, kod sela Zagužanje, došlo je do sletanja putničkog vozila sa kolovoza iz, za sada, nepoznatih razloga.
Povezane vesti
NESREĆA NA PRUZI KOD VRANJA: Mladić se bacio pod voz?
U Osnovnom javnom tužilaštvu u Vranju Novostima je potvrđeno da danas popodne petnaestogodošnji mladić iz sela Bresnica bacio pod voz kod mesta Toplac.. Istraga je u toku i naknadno će se oglasiti po završetku istražnih radnji.
01. 12. 2025. u 20:50
TRAGEDIJA U VRANJU: Potporni zid pao i ubio radnika
A.S. (45) iz sela Pavlovac izgubio je život kada je na njega pao potporni zid tokom izvođenja građevinskih radova u dvorištu porodične kuće u ulicu Milorada Stošića u Vranju.
03. 11. 2025. u 11:42
Najnovije iz rubrike
"ZAMAGLILO MI SE PRED OČIMA" Vozač koji je ubio devojčicu (3) kod Malče izneo svoju odbranu
VOZAČ I.S. (23) iz Zaječara, koji je optužen da je 10. juna nadomak sela Malča kod Niša izazvao tešku saobraćajnu nesreću u kojoj je život izgubila trogodišnja devojčica, a tri osobe su teško povređene, izjavio je u istrazi da se samog udesa – ne seća.
05. 12. 2025. u 08:01
PRONAĐENO TELO MUŠKARCA U AUTOMOBILU! Policija u Zemunu zatekla jeziv prizor
POLICIJA je pronašla večeras telo muškarca u automobilu marke "fiat", u blizini Studentskog grada u Zemunu.
04. 12. 2025. u 20:01
UHAPŠEN OSUMNJIČENI: Navodno je poreskom prevarom oštetio budžet za oko 121,3 mln dinara
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Policijske uprave u Užicu i Službe za suzbijanje kriminala Uprave kriminalističke policije, u saradnji sa Poreskom upravom, a po nalogu Trećeg osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu, uhapsili su S. Š. (1970) iz Subotice, zbog sumnje da je poreskom prevarom oštetio budžet države za oko 121,3 miliona dinara.
04. 12. 2025. u 17:38
ČUPAO JE ZA KOSU, TUKAO VARJAČOM: Tužilaštvo traži doživotnu za Nemanju Šućurovića
TUŽILAC Danijela Jokanović zatražila je danas u Višem sudu u Beogradu u završnoj reči da Nemanja Šućurović, optužen za teško ubistvo vanbračne partnerke Sonje Radoš u njenom stanu u junu 2024. godine, koju je prethodno psihički i fizički zlostavljao, bude osuđen na kaznu doživotnog zatvora.
04. 12. 2025. u 16:38
ANA JE HTELA SAMA DA KAŽE BRAJANU DA SMO U VEZI: Šta je sve pred sudom ispričao Vilijem Fastou sa kojim je Beograđanka imala aferu
SVEDOČENjEM Vilijama Fastoa, danas je pred nadležnim sudom u američkoj saveznoj državi Masačusets, nastavljeno suđenje Brajanu Volšu (50), optuženom da je 1. januara 2023. godine u porodičnoj kući u gradu Kohaset ubio suprugu Anu (37), rođenu Beograđanku. Tužilaštvo je u ponedeljak, prilikom prvog dana suđenja, između ostalog navelo da je Ana imala aferu sa Vilijamom i da bi to mogao da bude motiv njenog ubistva.
04. 12. 2025. u 15:54
Komentari (0)