VLASOTINČANIN PAO SA KROVA KUĆE: Zadobio povrede grudnog koša

И.М.

24. 02. 2023. u 14:51

VLASOTINČANIN Ž.B.(55) povređen je prilikom pada sa krova porodične kuće u ovom mestu.

ВЛАСОТИНЧАНИН ПАО СА КРОВА КУЋЕ: Задобио повреде грудног коша

Foto. I. Mitić

On je zadobio povrede grudnog koša zbog kojih je smešten u jedinicu intenzivne nege Opšte bolnice u Leskovcu radi praćenja i dalje dijagnostike.

Do nezgode je došlo u prepodnevnim satima, najverovatnije usled nepažnje, prilikom radova na popravci krova stambenog objekta.

Hitna pomoć je brzo bila na licu mesta. Povređeni čovek je potom transportovan u Urgentni centar bolnice u Leskovcu, a o slučaju je obaveštena i policija.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".

11. 03. 2026. u 16:26

Komentari (0)

MANJA POTROŠNJA, VEĆA STABILNOST: Energetska efikasnost u službi javnog zdravlja