HOROR U KRAGUJEVCU: Strašan napad na ekipu Hitne pomoći, pacijent potegao mačetu i pretio samoubistvom!
JUTROS oko devet sati u kragujevačkom naselju Ždraljica došlo je do incidenta kada je pacijent potegao mačetu na ekipu Hitne pomoći, koja je po pozivu došla da mu pruži pomoć.
Foto: D. R.
Hitna pomoć je u 8.45 primila poziv da se pacijent u naselju Ždraljica nalazi bez svesti i ubrzo stigla na teren gde mu je ukazana prva pomoć, a u jednom trenutku pacijent se osvestio, uzeo mačetu iz susedne prostorije i krenuo u napad na medicinsko osoblje, saznaje Tanjug.
Oni su brzo izašli iz kuće, tako da, na sreću, nije bilo povređenih, kaže za televiziju Tanjug direktorka Zavoda za hitnu pomoć u Kragujevcu dr Gordana Đokić.
Pacijent se zatim zabarikadirao u kuću i preti samoubistvom.
Ubrzo je na lice mesta stigla policija i pregovarački tim koji pokušavaju da reše situaciju.
BONUS VIDEO - SNIMCI SA MESTA NESREĆE NA ADI CIGANLIJI: Dečak (16) iznenada preminuo na utakmici
Preporučujemo
STARIJI MUŠKARAC POVREĐEN: Sudar kola Hitne pomoći iz Bečeja i automobila u Novom Sadu
20. 09. 2021. u 10:08
CRNI BILANS NESREĆE KOD SURČINA: Jedna osoba poginula, troje povređeno
18. 09. 2021. u 22:33
POVREĐENA DEVOJKA KOD TC UŠĆE: Saobraćajna nezgoda na Novom Beogradu
18. 09. 2021. u 21:33
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
KLANICA U KONSTANTINOVKI: Ukrajinci beže, Rusi jurišaju sa isukanim bajonetima
KOMANDANT bataljona je izjavio da ukrajinske oružane snage izbegavaju borbu lakog oružja u Konstantinovki. Prema njegovim rečima, tokom čišćenja naselja, ukrajinski vojnici pokušavaju da izbegnu blisku borbu, jer su inferiorni u odnosu na ruske jedinice u vatrenim obračunima.
01. 07. 2026. u 15:48 >> 15:55
ZELENSKI ODLAZI U ISTORIJU? Ovaj čovek ulazi u trku za predsednika Ukrajine
VALERIJ Zalužni, bivši vrhovni komandant i trenutni ukrajinski ambasador u Ujedinjenom Kraljevstvu, rekao je sadašnjem predsedniku zemlje, Volodimiru Zelenskom, da namerava da postane novi predsednik Ukrajine.
01. 07. 2026. u 15:45
JEZIV SNIMAK IZ HRVATSKE, DEVOJKE VIKALE: "Ne u autobus, ne!"
DRUŠTVENIM mrežama kruži snimak koji prikazuje zabrinjavajuću vožnju vozača kamiona.
30. 06. 2026. u 11:05
Komentari (0)