SAOBRAĆAJNA NESREĆA U SEVOJNU: Sudar autobusa i automobila - Povređene tri osobe
NA državnom putu Užice-Požega kod Sevojna jutros oko 05.45 došlo je do saobraćajne nesreće u kojoj su povređene tri osobe.
Foto: D.N.
U sudaru putničkog vozila i autobusa povređena su lica koja su se nalazila u automobilu.
Saobraćaj je obustavljen, uviđaj u toku.
Preporučujemo
ZVALI SU GA MILE KAPETAN: Da li je misteriozna smrt kavčanina iz Bara konačno razrešena?
25. 07. 2021. u 11:35
TINEJDžERA UDARILA STRUJA U PARAĆINU: Popeo se na vagon voza - hitno prebačen u bolnicu
25. 07. 2021. u 21:11
TRAMP UPUTIO PISMO ORBANU: Evo šta mu je poručio
PREMIJER Mađarske Viktor Orban objavio je na društvenoj mreži Iks pismo koje je dobio od Donalda Trampa, u kojem predsednik Sjedinjenih Američkih Država ističe da su odnosi SAD i Mađarske jači nego ikada i da se zasnivaju na zajedničkim vrednostima.
09. 01. 2026. u 10:22
POKRENUTA DVOSTRUKA DIPLOMATSKA OFANZIVA: Strah zbog Grenlanda preplavio Evropu, lideri sada imaju novu taktiku
EVROPSKE vlade pokrenule su dvostruku diplomatsku ofanzivu kako bi ubedile predsednika SAD Donalda Trampa da odustane od svojih pretenzija prema Grenlandu - kroz lobiranje u Vašingtonu i pritisak na NATO da otkloni bezbednosne zabrinutosti američkog predsednika.
09. 01. 2026. u 13:11
VODITELjKA OTKRILA ISTINU O CECI I ČEDI: Umešan i Aleksandar Kos - šta se dešavalo između političara i pevačice
BLIZAK prijatelj i saradnik Čedomira Jovanovića, Aleksandar Kos, poslednjih meseci našao se u žiži interesovanja javnosti. O njegovom profesionalnom angažmanu, ali i privatnom životu, u poslednje vreme sve se češće spekuliše, dok je javnosti i dalje malo poznato čime se zapravo bavi i kakav je njegov put bio do pozicije na kojoj se danas nalazi.
09. 01. 2026. u 08:42
Komentari (0)