"OPELJEŠIO" DVE PRODAVNICE, ROBA VREDNA VIŠE OD 100 HILJADA: Lopov odbio da iznese odbranu, završio u pritvoru
Javni tužilac Trećeg osnovnog tužilaštva u beogradu saslušao je danas L.G.(33) zbog sumnje da je izvršio krađu 23. aprila u TC Ušće.
Foto: B. G.
On je, kako tvrdi Tužilaštvo, iz jedne prodavnice uzeo stvari u vrednosti oko 82.390 dinara, iz druge pak 19.160 dinara, a potom izašao iz objekta.
Međutim, zaustavio ga je radnik obezbeđenja i pozvao policiju.
na saslušanju u tužilaštvu L.G. nije želeo da iznese odbranu.
S obzirom da je ranije osuđivan, sud mu je na predlog Tužilaštva, odredio pritvor, pre svega kako boravkom na slobodi, ne bi počinio novo krivično delo.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
MUŠKARAC STRADAO U POŽARU U STANU U BEOGRADU: Policija na terenu, istraga u toku
15. 07. 2026. u 14:34
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
RUSKA VOJSKA ZATVARA OBRUČ OKO KRASNOG LIMANA: Ukrajincima ostala samo dva-tri kanala snabdevanja
RUSKI operateri bespilotnih letelica uništavaju preostale kanale snabdevanja Oružanih snaga Ukrajine u Krasnom Limanu, izjavio je komandir posade izviđačkog drona 25. kombinovane armije grupe trupa „Zapad“, poznat pod kodnim imenom „Morjak“.
15. 07. 2026. u 16:04
NOVI JEZIV SNIMAK DRAME U AVIONU: Supruga drži Srbina da ne ispadne iz aviona (VIDEO)
NA letu iz Soluna za Mihnen prošlog petka dogodio se incident kada je tokom leta pukao prozor aviona, a onda je došlo do dekompresije kabine.
14. 07. 2026. u 17:57
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (0)