MUŠKARAC IZ ŽABLJA IZBODEN U KIKINDI: Privatnim vozilom donet u bolnicu gde je operisan
U OPŠTOJ bolnici u Kikindi večeras je hitno operisan M. D. (41) iz opštine Žabalj, u blizini Novog Sada, koji je danas izboden nožem u predelu trbuha.
Foto R. Šegrt
Muškarac je u okolini Kikinde uboden u stomak oštrim predmetom, najverovatnije nožem, i ima težu povredu trbuha, zbog čega je hitno operisan.
- Pacijent je kod nas stigao u svesnom stanju, iako ima težu telesnu povredu trbuha, tačnije jetre i zbog toga je hitno operisan. Operacija je donbro prošla i on se trenutno nalazi na Odeljenju intezivne nege i za sada je stabilno, ali se njegovo stanje se dalje detaljno prati – rečeno je „Novostima“ u kikindskoj bolnici.
Za sada nije poznato gde je tačno i pod kojim okolnostima je Žabljanin povređen, ali se pominje da se nesreća, verovatno, dogodila u selu Novo Miloševo, koje se nalazi na putu između Novog Bečeja i Kikinde. Izvesno je jedino da je do bolnice u Kikindi prevezen privatnim automobilom. Verovatno zbog toga i činjenice da Novo Miloševo pripada opštini Novi Bečej, više informacija o ovoj nesreći, za sada, nema ni Policijska uprava u Kikindi, tako da nije ni saopštila detalje ovog događaja. Sem čoveka iz Žablja niko drugi zbog povreda nije primljen u kikindsku bolnicu, tako da nije poznato da li je on povređen u nekoj masovnoj tuči ili pod nekim drugim okolnostima.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
"TOPLANA" U KIKINDI PONOVO GREJE: Radijatori topli od danas po podne do petka
25. 04. 2023. u 10:47
ZA PRAZNIK SE PILO I BRZO VOZILO: Iz saobraćaja isključeno čak 35 vozača
18. 04. 2023. u 10:41
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
SAMO NEKOLIKO SATI NAKON POBEDE NA SP: Argentina žestoko optužila Englesku i britansku mornaricu
ARGENTINA je ponovo otvorila spor sa Velikom Britanijom oko Foklandskih ostrva. Samo nekoliko sati nakon pobede nad Engleskom u polufinalu Svetskog prvenstva, Buenos Ajres je optužio britansku ratnu mornaricu za, kako tvrdi, „nezakonit upad“ u argentinske teritorijalne vode.
16. 07. 2026. u 14:34
NAPADNUT DUBAI: Odjeknula strašna eksplozija (VIDEO)
Snažne eksplozije odjeknule su u četvrtak uveče u centru Dubaija, dok su iznad grada, prema izveštajima očevidaca, presretnuti projektili tokom obnovljenih iranskih napada na ciljeve u Ujedinjenim Arapskim Emiratima.
16. 07. 2026. u 19:15
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (0)