AUTOBUSOM ŠVERCOVAO METADON? Hapšenje u Kraljevu zbog droge

Goran Ćirović

23. 10. 2021. u 18:43

Zbog sumnje da je (pre)prodavao drogu, pripadnici kraljevačke policije uhapsili su M.C.(35) iz Kraljeva.

АУТОБУСОМ ШВЕРЦОВАО МЕТАДОН? Хапшење у Краљеву због дроге

G.Šljivić

Policija je u petak uveče, u Bogutovcu na Ibarskoj magistrali kod Kraljeva, u autobusu koji se kretao iz pravca Raške, na sedištu putnika M.C. pronašla flašu sa 600 mililitara metadona.

Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden Višem javnom tužilaštvu u Kraljevu.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

DR NOVOSTI: Zašto je transplantacija obrva toliko popularna među ženskom populacijom?