OPET KIŠA: Danas hladnije u celoj Srbiji, a evo kada se očekuje prestanak padavina
U SRBIJI će danas ujutro biti pretežno oblačno, mestimično slaba kiša, u višim planinskim predelima sneg.
Foto: A. Stevanović
U toku dana na severu pretežno sunčano, u centralnim delovima pre podne umereno oblačno, posle podne razvedravanje, a na jugu oblačno, ponegde još sa kratkotrajnom kišom.
Vetar slab i umeren, severozapadni. Najniza temperatura od 4 do 9, najviša od 15 do 18 stepeni, saopštio je Republički hidrometeorološki zavod.
U Beogradu ujutru pretežno oblačno sa kratkotrajnom kišom. U toku dana pretezno sunčano. Vetar slab i umeren, severozapadni. Najniža temperatura 8, najviša 16 stepeni.
Izgledi vremena za sedam dana - do 30. aprila:
Do ponedeljka ujutru hladno, ponegde slab prizemni mraz, u toku dana pretezno sunčano i umereno toplo. Od utorka pretežno oblačno, mestimično kiša, pljuskovi i grmljavina. Temperatura oko prosečnih.
Preporučujemo
U SRBIJI DATO VIŠE OD 3,1 MILIONA VAKCINA: Više od 1,2 miliona građana primilo obe doze
22. 04. 2021. u 18:47 >> 18:54
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
RASPADA SE PARTNERSTVO SA PUTINOM: Ukrajina dobila ključnog saveznika u NATO-u
PRE otprilike deset godina, rat u Siriji pomogao je da se stvori neočekivano partnerstvo na Bliskom istoku između Turske i Rusije. Međutim, ono se sada raspada, tvrdi Njujork tajms. Naime, Turska snažno pomaže Ukrajini da stvori uporište u delu sveta gde je ruski predsednik Vladimir Putin ranije uživao značajan uticaj.
08. 06. 2026. u 09:25
"AKO KORISTIŠ MEGAFON, ONDA TO NEMOJ NAZIVATI PISMOM" Peskov oštro o Zelenskom: Da je zaista želeo da ga preda Putinu, mogao je to da učini
DA je Vladimir Zelenski zaista želeo da preda pismo ruskom predsedniku Vladimiru Putinu, mogao je to jednostavno da učini, bez javnog objavljivanja, izjavio je portparol Kremlja Dmitrij Peskov.
07. 06. 2026. u 13:37
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)