"IMAM UNUKA KOJI JE 5. GODINA MEDICINE" Beograđanka nezadovoljna u suzama - Zašto će on izgubiti godinu? (VIDEO)

Новости онлајн

11. 03. 2025. u 11:22

MEĐU mnogobrojnim građanima koji već danima dolaze u Pionirski park da podrže studente koji žele da uče je i jedna Beograđanka sa kojom smo razgovarali, a koja je nezadovoljna što će njen unuk, koji je peta godina medicine, izgubiti ovu godinu.

ИМАМ УНУКА КОЈИ ЈЕ 5. ГОДИНА МЕДИЦИНЕ Београђанка незадовољна у сузама - Зашто ће он изгубити годину? (ВИДЕО)

Foto: Novosti

- Kada vidim koliko ove dece ima, stvarno mi je žao. Imam unuka koji je peta godina medicine. Medicina traje jako dugo i on će ovu godinu izgubiti. Zašto? Pitam se zašto? - kaže ova dama, vidno zabrinuta zbog teme o kojoj razgovaramo. 

Kaže da gubljenje godine, kao i sama godina na fakultetu mnogo koštaju.

- Zašto jedan mlad čovek da izgubi godinu ne svojom zaslugom? Ja sam lično pogođena i zato imam jako puno razumevanja za ovu decu i stvarno me duša boli da moraju po ovoj kiši ovde da se muče. Strašno, pogađa me lično, iskreno da vam kažem. Ovo je užasno šta se događa - zaključuje ona. 

Pogledajte priloženi snimak: 

Sve detalje iz Pionirskog parka pratite u našem blogu uživo KLIKOM OVDE

BONUS VIDEO:

ŠKOLOVANA OMLADINA JE NAJJAČE ORUŽJE 21. VEKA: Ratni veterani crvenih beretki uz studente koji žele

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".

11. 03. 2026. u 16:26

Komentari (9)

MLADI SRBIN ZAPREPASTIO AMERIKU! Biće senzacija NBA drafta, šutira bolje od svih Srba - i ne, nije sin Peđe Stojakovića (VIDEO)