ZARAŽENO 5 LEKARA I 14 MEDICINSKIH SESTARA: U Opštoj bolnici Bar na virus korona pozitivno 22 zaposlenih
U OPŠTOJ bolnici Bar 22 zaposlenih pozitivno je na korona virus.
Foto: B. Dabić
- U izolaciji, ili na lečenju used obolenja od COVID - 19 se nalaze 22 zdrastvena radnika JZU Opšte bolnice Bar, od kojih su: pet lekara, 14 medicinskih sestara/tehničara i tri nemedicinska radnika, potvrdila je pomoćnica direktora Opšte bolnice Bar dr Svetlana Vučetić.
Prema rečima dr Vučetić, u Opštoj bolnici Bar leči se 57 kovid pozitivnih pacijenata.
- U Opštoj bolnici Bar, na Infektivnom odeljenju leči se 57 kovid pacijenata. U jedinici intenzivnog lečenja je šest pacijenata na neinvazivnoj ventilaciji, sa obostranim upalama pluća, životno su ugroženi - kazala je dr Vučetić, šefica Respiratorne jedinice “COVID 19” centra Opšte bolnice Bar.
U kovid ambulanti, kazala je dr Vučetić, juče je pregledano 35 pacijenata sumnjivih na korona virus. Dva su zadržana na bolničkom lečenju. U poslednja 24 sata sa Infektivnog odeljenja bilo je šest otpusta.
Preporučujemo
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
"STIGLI SRPSKI HULIGANI!" Austrijska policija plaši građane po ulicama Graca zbog navijača Zvezde
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč austrijska policija je uradila nešto nesvakidašnje.
11. 12. 2025. u 16:15
Komentari (0)