OSUMNJIČENA ZA UBISTVO BEBE: Tužilaštvo podnelo optužni predlog

М. Д.

26. 10. 2020. u 22:23

OSNOVNO državno tužilaštvo u Pljevljima podnelo je Osnovnom sudu u tom gradu optužni predlog protiv D.K. zbog sumnje da je izvršila krivično delo ubistvo deteta pri porođaju, saopštili su iz Osnovnog državnog tužilaštva u Pljevljima.

ОСУМЊИЧЕНА ЗА УБИСТВО БЕБЕ: Тужилаштво поднело оптужни предлог

Foto: M.D.

Podsećanja radi policija je 11. 8. 2020. godine, u kupatilu jedne porodične kuće u pljevaljskom selu Gornji Komini, pronašla beživotno telo bebe.

Policija je predhodno iz pljevaljske bolnice dobila prijavu da su primili pacijentkinju u teškom stanju, za koju su lekari, nakon pregleda, utvrdili da se nedavno porodila.

Pacijentkinja, stara 37 godina, tada je, zbog oporavka, zadržana na Ginekološkom odelenju pljevaljske bolnice i navodno je negirala da je bila trudna i da se porodila.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (0)

Kada je keš/refinansirajući kredit najbolja opcija za vas i kakve opcije nude banke u Srbiji?