DIREKTAN SUDAR DVA PUTNIČKA VOZILA: Saobraćajna nesreća u Sutorini šestoro mladih povređeno
13. 07. 2021. u 13:29
U SAOBRAĆAJNOJ nesreći koja se desila u noći između ponedeljka i utorka, nešto posle jedan sat, na Jadranskoj magistrali u Sutorini povređeno je šest osoba.
Povezane vesti
UDARIO U "UKLETU BANDERU" KOD BOGATIĆA: Muškarac poginuo u blizini kuće pokojne majke - "Samo je trznuo rukom"
MUŠKARAC D. E. (56) poginuo je u saobraćajnoj nesreći oko 2 sata posle ponoći, kada se direktno zakucao u banderu na lokalnom putu između Bogatića i Klenja.
12. 07. 2021. u 20:06
SAOBRAĆAJNA NESREĆA NA AUTO-PUTU U BEOGRADU: Blokiran saobraćaj zbog sudara automobila i motora
NA AUTO-putu Beograd - Niš, posle isključena za Lastu došlo je do sudara automobila i motora.
12. 07. 2021. u 18:26
SAOBRAĆAJNA NESREĆA NA PUTU ŠAVNIK-ŽABLJAK: Poginuo muškarac iz Budve
ČETRDESETOGODIŠNjI Z. P. iz Budve smrtno je stradao prilikom saobraćajne nesreće koje se jutros dogodila na putu Šavnik - Žabljak, u mestu Grabovica, saopšteno iz OKC-a Uprave policije.
12. 07. 2021. u 15:00
STRAŠAN SNIMAK IZ NOVOG SADA: Čula se škripa guma i udarac - karavan izgubio kontrolu pa se zabio u drvo (VIDEO)
SINOĆ je nešto pre 20 časova došlo do nezgode na Bulevaru patrijarha Pavla u Novom Sadu.
11. 07. 2021. u 11:35
TEŠKA SAOBRAĆAJNA NESREĆA KOD GRADIŠKE: Pasat sleteo sa puta, poginuo muškarac
ČETRDESETOGODIŠNjI Bojan P. iz Gradiške poginuo je u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila jutros u mestu Lužani, na putnom pravcu Čatrnja-Turjak, grad Gradiška, dok je osoba D.V. zadobila telesne povrede.
11. 07. 2021. u 11:24
Najnovije iz rubrike
"VELEIZDAJA U REŽIJI MILOJKA SPAJIĆA" Knežević zgrožen odlukom Saveta Evrope: Evo zašto neće biti normiranja srpskog jezika...
PREDSEDNIK DNP-a Milan Knežević komentarisao je današnju informaciju da se u Savetu Evropske unije formira tim za crnogorski jezik. To je saopštila crnogorska ministarka evropskih poslova Maida Gorčević.
28. 07. 2026. u 13:24
ZATRLI SELO U DVA SATA SVIREPOSTI, VEŠALI ČAK I DECU: U Velici kod Plava se obeležava godišnjica genocida iz 1944. godine
U SELU Velika, podno Čakora, u opštini Plav, zaupokojenom liturgijom u crkvi Svetih Kirika i Julite, deteta i majke postradalih za veru Hristovu, danas će biti obeležena godišNjica pogroma nad ovdašnjom pravoslavnom nejači, 28. jula 1994., koga su poslanici Skupštine Crne Gore, nazvali posebnom Rezolucijom, jedinim mogućim imenom-genocidom.
28. 07. 2026. u 06:45
MIRAŠ LIKUJE - BORIS JADIKUJE: Podgorica odbila zahtev samozvanog "mitropolita" za zvaničnu "overu" od države Crne Gore
MINISTARSTVO pravde Crne Gore ovih dana je ponovo odbilo zahtev Borisa Bojovića, samozvanog "mitropolita" kanonski nepriznate "Crnogorske pravoslavne crkve" da bude i zvanično "overen" od strane države.
28. 07. 2026. u 06:30
JAKOV ŠTITI BAŠTINU OD DINASTIJE: Predsednik Crne Gore se obratio zaštitnici u vezi sa zakonom o statusu potomaka Petrović NJegoš
Kabinet predsednika Crne Gore Jakova Milatovića uputio je dopis zaštitnici imovinsko-pravnih interesa Bojani Ćirović, kojim je zatraženo hitno preduzimanje mera radi zaštite državne imovine povodom izmena zakona o statusu potomaka dinastije Petrović Njegoš.
27. 07. 2026. u 20:40
VAŽNO OBAVEŠTENJE ZA ONE KOJI IDU U CRNU GORU: Policija ima novu metodu kontrole (VIDEO)
SAOBRAĆAJNA policija u Baru tokom pojačane kontrole koristila je bespilotnu letelicu i za samo tri sata evidentirala devet saobraćajnih prekršaja.
27. 07. 2026. u 12:36
Komentari (0)