BICIKLIJADA NA UŠćU: Porodična manifestacija u nedelju kod spomenika "Večna vatra"

OPŠTINA Novi Beograd i Sportsko udruženje „Tour de Fun“, u nedelju 12. maja, u Parku “Ušće”, kod spomenika „Večna vatra“, od 11 do 14 časova, organizuju drugu „Novobeogradsku porodičnu biciklijadu“.

БИЦИКЛИЈАДА НА УШћУ: Породична манифестација у недељу код споменика Вечна ватра

Foto: opština Novi Beograd

Sastavni deo zanimljivog edukativno-zabavnog programa, biće i zajednička vožnja biciklima, koja će startovati u 12.45 časova.

Biciklisti će voziti polukružnu rutu dugu osam kilometra, pored Bulevara Nikole Tesle i Parka „Ušće“, a na početno mesto vratiće se u 13.30 časova.

„Biciklijadu“ će zvanično otvoriti predsednik opštine Bojan Bovan.

Od 11.30 do 12.00 časova, biće priređena predstava za decu, a zatim će najmlađi Novobeograđani učestvovati u atraktivnoj trci na guralicama, u kojoj će podjednako uživati i deca i njihovi roditelji.

Od 12 do 12 i 45 sati, mladi zaljubljenici u biciklizam oprobaće se na poligonu spretnosti, a vredne nagrade najboljima, među kojima su glavne bicikl i guralica, biće podeljene po završetku porodične vožnje, u terminu od 13.30 do 14 časova.

Za najmlađe posetioce „Novobeogradske porodične biciklijade“ priređen je i zanimljiv prateći program, a svako dete dobiće prigodan i praktičan paket sa poklonima: ranac, svetlo, zvonce, svetleću trakicu oko ruke i bojanku.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.

24. 06. 2026. u 18:41

Komentari (0)

PRIČA O NAJSTARIJEM SRPSKOM KRSTU