Četiri utakmice zaredom Totenhem nije uspeo da osvoji tri boda. Taj niz su konačno prekinuli. I to su se još jednom namučili, ali su na kraju savladali Norič - 2:1 (1:0).

Poveli su izabranici Žozea Murinja preko Dele Alija u 38. minutu i delovalo je da će lako doći do trijumfa. Međutim, Rajan Sesenjon je u 69. minutu bio previše ležeran u kaznenom prostoru, napravio je faul, a posle konsultacije sa VAR sobom sudija Kavano pokazuje na “kreč”.

Puki je preuzeo odgovornost, Ljoris je “pročitao” stranu, bio je blizu, ali je lopta završila u mreži. Ipak, “pevci” su u 80. minutu, uz veliku pomoć sreće, preko Heung-Min Sona uspeli da vrate vođstvo i dođu do pobede.

Lester je posle iznenađujućeg poraza od Sautemptona u prošlom kolu sav bes iskaliio na Vest Hemu. Pred svojim navijačima su bili ubedljivi - 4:1 (2:0).

Barns i Pereira su se poigravali u prvom delu, asistirali su jedan drugom za golove, ali je briga za Brendana Rodžersa bio Džejmi Vardi koji se povredio u 43. minutu kada ga je zamenio Ihenačo.

U 50. minutu je Ndidi faulirao Halera, sudija Kut je pokazao na “belu tačku”, a Nobl je šutirao po sredini gola i tako prevario Šmajhela. Međutim, Perez je u 81. minutu, takođe sa penala, uvećao prednost, da bi sedam minuta kasnije postigao i svoj drugi gol i tako stavio tačku na meč.

Mančester junajted je još jednom razočarao svoje navijače. Na “Old Trafordu” su izgubili od Barnlija - 0:2 (0:1).

Kris Vud je u 39. minutu doneo gostima prednost, da bi Džej Rodrigez u 56. minutu sa oko 14-15 metara poslao “raketu” u mrežu Davida De Hee. Nemanja Matić je odigrao ceo meč za domaćina.

Bio je ovo treći poraz “crvenih đavola” u prethodna četiri meča, dok je Barnli došao do drugog uzastopnog trijumfa i sve su dalje od zone ispadanja.