VUČIĆ O POSETI BAHREINU: Srbija otvara puteve za nova tržišta i investicije
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić, koji je u radnoj poseti Ujedinjenim Arapskim Emiratima, obratio se večeras javnosti.
Foto: Printskrn
- Mi ćemo sutra već biti u Manami. To je bogata zemlja i verujem da mnogo toga možemo da dobijemo od te saradnje. Ovo otvara puteve Srbiji na nova tržišta i dovodi njihov novac u našu zemlju - rekao je Vučić.
On je istakao važnost suverenosti Srbije, te kontaktima koje je takva Srbija ostvarila u svetu.
Preporučujemo
VUČIĆ SE VEČERAS OBRAĆA GRAĐANIMA: Predsednik u 20.45 govori o svim aktuelnim temama
11. 03. 2021. u 15:40
FICO ŠOKIRAN PONAŠANjEM TRAMPA: Vidno uznemiren susretom alarmirao Evropu
SLOVAČKI premijer Robert Fico rekao je liderima Evropske unije na samitu prošle nedelje da ga je "šokiralo" raspoloženje predsednika Sjedinjenih Američkih Država Donalda Trampa tokom njihovog sastanka u Mar-a-Lagu, izjavilo je više evropskih diplomata, objavio je danas briselski Politiko.
28. 01. 2026. u 07:48
VOJSKA NA ULICAMA PEKINGA Kina u fazi unutrašnjeg obračuna: Hapšenja u vrhu armije za izdaju u korist SAD (VIDEO)
KINA se suočava sa jednim od najtežih trenutaka unutrašnje političko-bezbednosne nestabilnosti u poslednjoj deceniji.
28. 01. 2026. u 07:00
SADA JE SVE OTKRIVENO! Evo zbog čega Dušan Mandić nije bio na prijemu kod Vučića
Vaterpolo reprezentacija Srbije osvojila je u zlatnu medalju na Evropskom prvenstvu u Beogradu pošto je u nedelju u finalu pobedila Mađarsku 10:7, međutim mnogi nisu znali sa kakvim problemima se nosio selektor Uroš Stevanović.
28. 01. 2026. u 12:38
Komentari (3)