Ponovo očigledni dvostruki standardi i licemerje EU!
U ALBANIJI, Nacionalno udruženje sudija saopštilo da je u toku kampanja predsednika Vlade, Edija Rame, i pro-vladinih medija, sa ciljem stvaranja atmosfere linča nad sudijama i vršenja pritiska na Ustavni sud, uključujući putem finansijskih pritisaka.
Foto AP
Premijer Edi Rama ih nazavao političkom partijom i dodao da su udruženja sudija nezakonita!
Na sve to, izvestilac za Albaniju u ime Evropskog parlamenta, dobro poznati mrzitelj Srba i Srbije, evroparlamentarac Andreas Šider tvrdi da je Albanija najnapredniji kandidat za članstvo u EU.
Zauzvrat mu je Univerzitet u Vlori dodelio titulu počasnog doktora nauka!
Kakva sprdnja sa Evropskim parlamentom, evropskim vrednostima i vladavinom prava!
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
AMERIKANCI BRUJE: Vučić najavio kupovinu HQ-9, Srbija bi mogla da ima najmoćniji PVO sistem u Evropi!
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je juče, tokom prikaza novih i modernizovanih sredstava i sistema Vojske Srbije na vojnom aerodromu u Batajnici, da će Srbija nabaviti kineski protivvazduhoplovni sistem dugog dometa HQ-9, koji zapadni vojni analitičari ocenjuju kao pandan ruskom S-300, dok pojedine analize njegove sposobnosti porede i sa sistemom S-400.
29. 06. 2026. u 15:26 >> 15:52
UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum
KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.
24. 06. 2026. u 18:41
UMRLA JE U BOLOVIMA, U 47. GODINI Njenu smrt Miloš nikada neće prežaliti: "Bolest je brzo napredovala"
"BOLEST je brzo napredovala. Za samo sedam godina ona je legla u krevet i bila je nepokretna do smrti."
25. 06. 2026. u 10:29
Komentari (0)