NOVOSADSKI BLOKADERI NAPALI POLICIJU!

UZ pogrdne reči i povike blokaderi u Novom Sadu su napali pripadnike organa reda.

НОВОСАДСКИ БЛОКАДЕРИ НАПАЛИ ПОЛИЦИЈУ!

Foto printskrin N1

Policajci u opremi za razbijanje demonstracija su bili postrojeni oko autobusa koji je nedavno vraćena autoprevozniku Jaćimoviću.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

KRAJ SVIH MISTERIJA - SAD ZNAMO KO VODI RAT PROTIV SRBIJE: Šešelj se vanredno uključio u program i razobličio ko stoji iza mračnih akcija