MNOGO, MNOGO SNAGA ĆE TREBATI PUTINU DA VRATI KURSK: Vučić o ratu u Ukrajini - Najteže vreme u svetu tek dolazi
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas, komentarišući situaciju u Ukrajini, da će tek biti problema za obe strane, i rusku i ukrajinsku.
Foto: Profimedia
Vučić je istakao da nam tek dolazi najteže vreme u svetu.
On je naveo da će ruskom predsedniku Vladimiru Putinu biti potrebno mnogo snage da vrati Kursk.
- Mnogo, mnogo, mnogo snaga će trebati Putinu da vrati Kursk, mnogo života će biti izgubljeno, iz njegovog ugla - rekao je on, dodajući da je i za Ukrajince izuzetno teška situacija svuda.
- Od Časovog Jara, Pokrovska, Konstantinovke, gore do Kupjanskog regiona i Sinkovke, prema Krasnom Limanu takođe - rekao je Vučić u obraćanju medijima, nakon panela „Pridruživanje Zapadnog Balkana EU“ koji se održava u okviru Globalnog bezbednosnog foruma u Pragu.
- Mnogo muka za obe strane i tek će biti mnogo muka i problema za obe strane - rekao je Vučić.
Preporučujemo
BRISEL I NATO SE OVOME NISU NADALI Ruska odluka drma Evropu: Brigada marinaca posataje divizija na vratima EU (VIDEO)
VOJNO-politička situacija između Rusije i evropskih država ulazi u fazu opasne eskalacije. Moskva je iznenada donela odluku da postojeću 336. gardijsku brigadu mornaričke pešadije, stacioniranu u Kalinjingradskoj oblasti, reorganizuje i podigne na nivo divizije.
30. 12. 2025. u 20:45
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
JK ŠOKIRALA: Otkrila otkad NIJE spavala sa Duškom, a bili još u braku - posredi su GODINE
PEVAČICA Jelena Karleuša, gostovala je kod svog prijatelja i voditelja Bojana Jovanovskog, poznatijeg kao Boki 13.
31. 12. 2025. u 13:35
Komentari (0)