DVE ŽENE IZBO NOŽEM, JEDNU OD NJIH POLIO BENZINOM: U Odžacima uhapšen osumnjičeni za pokušaj teškog ubistva

Ljiljana Preradović

12. 03. 2026. u 11:05

PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Odžacima uhapsili su S. K. (71) iz ovog mesta, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo teško ubistvo u pokušaju.

ДВЕ ЖЕНЕ ИЗБО НОЖЕМ, ЈЕДНУ ОД ЊИХ ПОЛИО БЕНЗИНОМ: У Оџацима ухапшен осумњичени за покушај тешког убиства

Foto: Novosti

On se sumnjiči da je juče nožem zadao više uboda ženama starosti sedamdeset i osamdesettri godine, dok je jednu od njih i polio benzinom. Povređene žene prevezene su u Opštu bolnicu u Somboru.

Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 časova i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden Višem javnom tužilaštvu u Somboru.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News

Komentari (0)

Nova generacija za sve generacije