VUČIĆ: Šta hoćete? Mene da obesite, a patrijarha da silujete? Koliko još genijalnih ideja imate

В.Н.

19. 05. 2023. u 18:37

PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić obratio se večeras na velikom narodnom mitingu u Pančevu, koji je počeo u 18.15 časova.

ВУЧИЋ: Шта хоћете? Мене да обесите, а патријарха да силујете? Колико још генијалних идеја имате

Foto: N. Skenderija

On je istakao da opoziciji sve smeta, a da im je jedina mera blokiranje Gazele.

- Šta je smisao svega, pitanje je dana kada će neko da nastrada. Oni hoće na vlast, bez izbora. Vlasti bez izbora nema, kao što nema hleba bez rada. Ako već tražite glave ljudi koji nizašta nisu krivi, i niste u stanju da bar oćutite ili da sagledate tragediju i ponudite rešenja. Onda tražite izbore, dobićete ih. A ne nećete? Pa šta hoćete? Mene hoćete da obesite, patrijarha da silujete. Šta hoćete, koliko takvih ideja genijalnih imate? Nisam čuo nijednu normalnu ideju.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (40)

BIO JE MILJENIK ŽENA: Gde je danas Nebojša Bakočević?