VESIĆ POSETIO MORAVSKI KORIDOR: Ministar pokazao kako izgleda rad na terenu
MINISTAR građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Goran Vesić jutro ne provodi u svojoj kancelariji, već na terenu.
Foto: Printskrin/Fejsbuk/Goran Vesić
Vesić, zajedno sa direktorom JP Koridori Srbije Aleksandrom Antićem, nalazi se na sastanku sa izvođačem radova na izgradnji Moravskog koridora.
- Nisam jutros u kancelariji već na terenu. Sa direktorom JP Koridori Srbije Aleksandrom Antićem nalazim se na radnom sastanku sa izvođačem na izgradnji Moravskog koridora. Tamo gde se radi. I to je tako - izjavio je Vesić.
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
PUTIN NAJAVIO PAKAO ZA UKRAJINU: Odgovorićemo nekoliko puta snažnije
PREDSEDNIK Rusije Vladimir Putin izjavio je da će odgovori Moskve na udare po ruskoj teritoriji biti „uzajamni, ali nekoliko puta snažniji“.
13. 07. 2026. u 17:41
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve
NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.
13. 07. 2026. u 12:47
Komentari (1)