VULIN ODGOVORIO NA SRAMNE NAPADE TABLOIDA "DANAS": Za ustaško lomljenje srpskih tablica optužili Vučića i mene
MINISTAR policije Aleksandar Vulin reagovao je na navode lista "Danas" i sagovornika tog lista koji je rekao da su za lomljenje srpskih tablica na Braču odgovorni predsednik Vučić i on (Vulin).
Foto: Z. Jovanović
- Tabloid "Danas" za lomljenje srpskih tablica na automobilima Srba koji letuju na Jadranskom moru u Hrvatskoj optužio predsednika Srbije Aleksandra Vučića i mene. Nisu krive ustaše, krivi su Srbi koji bi da dođu u Jasenovac i još ne bi za to da se izvinjavaju. Gluplji napad ustaša i onih koji se osećaju tako je bio samo kada su Aleksandra Vučića optužili da je tukao zarobljenike u Petrinji ili kada su mene optužili da u Jasenovac hoću da dođem sa vojskom - naveo je Vulin.
Vulin podseća i da je Milanović rekao da u Hrvatskoj ima ustaša, ali da u Srbiji ima više četnika, te poručuje hrvatskom predsedniku da je mogao da doda "da onih koji razumeju ustaše ima još i više".
BONUS VIDEO - PETROVA GORA JE VELIKA GROBNICA SRBA: Sa Brankom Gvozdenovićem na planini prepunoj ustaških žrtava
Preporučujemo
U HRVATSKOJ USTAŠA IMA VIŠE NEGO DOVOLjNO: Vulin oštro odgovorio Milanoviću
25. 07. 2022. u 15:07
MEMEDOVIĆ SE POHVALIO LINIJOM: Objavio sliku kako izlazi iz reke - u dobroj formi u 7. deceniji (FOTO)
26. 07. 2022. u 12:52 >> 13:08
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
AMERIKANCI BRUJE: Vučić najavio kupovinu HQ-9, Srbija bi mogla da ima najmoćniji PVO sistem u Evropi!
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je juče, tokom prikaza novih i modernizovanih sredstava i sistema Vojske Srbije na vojnom aerodromu u Batajnici, da će Srbija nabaviti kineski protivvazduhoplovni sistem dugog dometa HQ-9, koji zapadni vojni analitičari ocenjuju kao pandan ruskom S-300, dok pojedine analize njegove sposobnosti porede i sa sistemom S-400.
29. 06. 2026. u 15:26 >> 15:52
UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum
KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.
24. 06. 2026. u 18:41
UMRLA JE U BOLOVIMA, U 47. GODINI Njenu smrt Miloš nikada neće prežaliti: "Bolest je brzo napredovala"
"BOLEST je brzo napredovala. Za samo sedam godina ona je legla u krevet i bila je nepokretna do smrti."
25. 06. 2026. u 10:29
Komentari (6)