SRBIN NAPADA "ZELENE": "Legionari" jure drugi uzastopni trijumf

Н.П.

02. 09. 2022. u 12:34

VELIKAN iz Varšave dočekuje Radomiak u susretu 8. kola poljske Ekstraklase.

СРБИН НАПАДА ЗЕЛЕНЕ: Легионари јуре други узастопни тријумф

FOTO: Tviter printskrin

Legija je u prošlom kolu savladala na strani Stal rezultatom 1:0. To je za ekipu našeg reprezentativca Filipa Mladenovića ukupno četvrti trijumf od starta sezone. Domaćin zauzima 2. mesto na tabeli sa 14 bodova, dva manje od lidera Visle iz Ploka.


Fudbaleri Radomiaka su nakon tri vezane pobede u prvenstvu nenadano izgubili na domaćem terenu od Korone 2:0. Popularni "zeleni" se nalaze na petoj poziciji u Ekstraklasi uz 11 osvojenih bodova i ostvarenom gol-razlikom 9:9. 


"Legionari" su savladali večerašnjeg protivnika u minulom međusobnom duelu između dva kluba 4:0. Gosti nisu nimalo naivna ekipa, predlažemo da budete oprezni i odigrate duplu šansu na Legiju uz minimum dva gola na utakmici.


NAŠ PREDLOG: 1X&2+ (kvota 1,70) 

Preuzmite našu aplikaciju za ljubitelje klađenja

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
SRAMNO PONIZILI RUSE, PA SAD PATE! Posle skandala na Paraolimpijadi - sad se cela Rusija smeje Zapadu i uživa u ovoj sceni! (VIDEO)

SRAMNO PONIZILI RUSE, PA SAD PATE! Posle skandala na Paraolimpijadi - sad se cela Rusija smeje Zapadu i uživa u ovoj sceni! (VIDEO)

RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" stižu - iz Italije. U toj zemlji je u toku spektakl - Zimske paraolimpijske igre 2026, a tamo su Rusi doživeli istinski šok. A onda su i priredili odgovor.

09. 03. 2026. u 16:11

Komentari (0)

ZAR SVINJE?! Cela Bosna u šoku zbog onog što su uradili srpski navijači