KONKURS "PREDSTAVI SVOJ OMILJENI MUZEJSKI PREDMET": Prijave otvorene do večeras u ponoć
NAGRADNII konkurs na temu „Predstavi svoj omiljeni muzejski predmet” u sklopu manifestacije „Muzeji za 10“ završava se u ponoć.
Foto: Z.G.
Oni koji još uvek nisu učestvovali, a žele, potrebno je da u komentaru ispod posta postave kratak video klip u trajanju do tri minuta u kome pričaju i prikazuju svoj omiljeni muzejski predmet.
- Jedna osoba može učestvovati sa više različitih video radova, ali može biti nagrađena samo za jedan od poslatih. Stručni žiri izabraće pet najboljih, najkreativnijih i najzanimljivijih video radova, koji će biti nagrađeni prigodnim poklonima – navodi Novak Novaković, direktor muzeja „Horeum Margi-Ravno“.
Imena dobitnika biće objavljena najkasnije u subotu, 25. maja, do 20 časova.
Preporučujemo
DVE DONACIJE OD POMOĆI DRŽAVE: Darovi Domu zdravlja i predškolskoj ustanovi u Vlasotincu
18. 05. 2021. u 07:13
KOLIKO BI TREBALO DA STAVITE U KOVERTU "DA SE NE OBRUKATE" Od cifre da se zavrti u glavi, detaljna računica
CENA stolice na svadbama u Srbiji ove sezone košta i do 120 evra po gostu, a u kovertu ne bi trebalo staviti manje od 100 evra, "da se ne osramotite" gde god da ste na veselju - nevažno da li u Beogradu, Vranju, Subotici, Loznici, Boru...
24. 03. 2026. u 22:24
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
"IMA ŽIVOTA I BEZ EU - ONA JE SAMO SENZACIJA" Milanović iznenadio izjavom: "Ona je fasada i nadogradnja, i to dok traje..."
HRVATSKI predsednik Zoran Milanović primio je danas u Zagrebu makedonsku predsednicu Gordanu Siljanovsku Davkovu i poručio da proces pristupanja njene zemlje predugo traje, da ne može da daje savete, ali da ima života i bez Evropske unije (EU).
25. 03. 2026. u 10:29
Komentari (0)